ԿԱՄԵՐԱՅԻՆ ԵՐԱԺՇՏՈՒԹՅԱՆ ԱԶԳԱՅԻՆ ԿԵՆՏՐՈՆ

Համերգներ

Երգեհոնային երաժշտության երեկո

Երգեհոնային երաժշտության երեկո

Ծրագրում՝  Ֆ.Տյունդեր, Յ.Ս.Բախ, Գ.Մուֆաթ, Ֆ. Մենդելսոն-Բարտոլդի

Կարդալ ավելին
ԱՐԻԱՆԵՐ ԵՎ ՌՈՄԱՆՍՆԵՐ

ԱՐԻԱՆԵՐ ԵՎ ՌՈՄԱՆՍՆԵՐ

Ծրագրում` Արիաներ և ռոմանսներ

Կարդալ ավելին
ՀՈԲՈՅԻ  ՀՄԱՅՔԸ

ՀՈԲՈՅԻ ՀՄԱՅՔԸ

Ծրագրում`  Ա.Մարչելո, Ա.Վիվալդի, Յ.Ս. Բախ,

                  Ա.Կորելի, Թ.Ալբինոնի, Դ.Չիմարոզա 

Կարդալ ավելին
ՋՈՒԹԱԿԻ ԵՎ  ԴԱՇՆԱՄՈՒՐԻ  ՎԱՐՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ԴԱՍԵՐ

ՋՈՒԹԱԿԻ ԵՎ ԴԱՇՆԱՄՈՒՐԻ ՎԱՐՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ԴԱՍԵՐ

Ծրագրում ՝ Ա. Բաբաջանյան, Ա. Ֆրանկ, Է. Միրզոյան, Գ. Հովունց

Կարդալ ավելին
ԵՐԳԵՀՈՆԱՅԻՆ ԵՐԱԺՇՏՈՒԹՅԱՆ ԺԱՄ

ԵՐԳԵՀՈՆԱՅԻՆ ԵՐԱԺՇՏՈՒԹՅԱՆ ԺԱՄ

Ծրագրում՝   Բախ, Բրունս, Բուքստեհուդե, Պախելբել,  Լիստ

Կարդալ ավելին
Նվիրում  զինվորին

Նվիրում զինվորին

Ծրագրում` Ժողովրդական և հայրենասիրական երգեր

Կարդալ ավելին
ՀԵՂԻՆԱԿԱՅԻՆ ԵՐԵԿՈ ՆՎԻՐՎԱԾ  ՄԻԽԱԻԼ  ԿՈԿԺԱԵՎԻ  70-րդ  ՏԱՐԵԴԱՐՁԻՆ

ՀԵՂԻՆԱԿԱՅԻՆ ԵՐԵԿՈ ՆՎԻՐՎԱԾ ՄԻԽԱԻԼ ԿՈԿԺԱԵՎԻ 70-րդ ՏԱՐԵԴԱՐՁԻՆ

Ծրագրում`   Արտյոմ Կոկժաև -  Կոնցերտ շեփորի և կամերային նվագախմբի համար

                    Միխաիլ Կոկժաև -  «Պարզ Մեղեդի»  ջութակի և լարային նվագախմբի համար

                                                  «Լուսնկա» ջութակի և լարային նվագախմբի համար

                                                  «Ջուլիետի հինգ կերպարները»  կամերային    նվագախմբի համար

                                                  «Խայտաբղետ սյուիտ»  ջութակի, ալտի և    կամերային նվագախմբի համար

Կարդալ ավելին
Հոբելյանական համերգ նվիրված ԵՊԿԵ-ի 20-ամյակին

Հոբելյանական համերգ նվիրված ԵՊԿԵ-ի 20-ամյակին

Ծրագրում` Կոմիտաս, Էդգար Հովհաննիսյան, Երվանդ Երկանյան

Կարդալ ավելին
ՀՊԿՆ  ԵՎ  «ԱՐԱՀԵՏ»  ԵՐԳՉԱԽՈՒՄԲ

ՀՊԿՆ ԵՎ «ԱՐԱՀԵՏ» ԵՐԳՉԱԽՈՒՄԲ

Ծրագրում`     Ֆորե - “Pavane’’ Երգչախմբի  և Նվագախմբի համար
                      Պուլենկ - Կոնցերտ երգեհոնի, Լարայինների և  Թիմփանիի համար
                      Ֆրանկ - Դաշնամուրային կվինտետ                                                                                                                              Դվորժակ- Դաշնամուրային կվինտետ “Dumka”       

Կարդալ ավելին
ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԾԱՂԿԱՔԱՂ

ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԾԱՂԿԱՔԱՂ

Ծրագրում` Վ.Ա.Մոցարտ, Պուչինի, Ջ.Ռոսինի, Ջ.Գերշվին, Խ.Ավետիսյան

Կարդալ ավելին
Երգեհոնային  երաժշտության  ժամ

Երգեհոնային երաժշտության ժամ

Ծրագրում՝   Կոմիտաս, Եկմալյան, Բուքստեհուդե, Հենդել, Բախ  

Կարդալ ավելին
ՊՈԵՏԻԿ  ԵՎ  ՀՈԳԵՎՈՐ  ՀԱՐՄՈՆԻԱՆԵՐ

ՊՈԵՏԻԿ ԵՎ ՀՈԳԵՎՈՐ ՀԱՐՄՈՆԻԱՆԵՐ

Ծրագրում`  Ֆերենց Լիստ 

Կարդալ ավելին